Nasze dyscypliny są tak różnorodne, jak nasi klienci. Kochamy to, co robimy.

Jesteśmy absolwentkami Akademii Sztuk Pięknych i Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Tworzymy marki – od strategii do rzeczywistości. Za każdą marką kryje się silna wizja, czym może się stać. Wspomagamy naszych Klientów w realizowaniu tej wizji i osiąganiu pełnego jej potencjału i sukcesu komercyjnego.

Dzięki badaniom i rozmowom poznajemy przedsiębiorstwo, jego kulturę, rynek, konkurencję i odbiorców docelowych. Głębokie rozumienie kontekstu, w którym istnieje marka wpływa na skuteczniejsze podejście strategiczne i kreatywne.

Wykorzystujemy wiedzę i wieloletnie doświadczenie, aby wesprzeć naszych Klientów w osiąganiu konkretnych krótkoterminowych celów biznesowych i zwiększeniu długoterminowej świadomości marki.

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.
Zapraszamy do współpracy!

Joanna Jarco i Bożena Żebrowska-Szumigaj

kompetencje:

/ design

logotypy i systemy identyfikacji wizualnej, opakowania, materiały promocyjne (plakaty, reklamy prasowe, broszury, raporty roczne, katalogi produktowe), wydawnicze projektowanie graficzne (czasopisma, książki, kalendarze), wystawy ambientowe

/ strategia

strategia marki, kampanie reklamowe online i offline, kampanie społecznościowe, plany marketingowe, audyty i badania user experience oraz customer experience

/ web design

projektowanie i kompleksowa realizacja responsywnych stron www, optymalizacja pod kątem SEO czyli pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych, analityka Google Search Console

/ wsparcie

ilustracja, nazewnictwo, copywriting (hasła reklamowe, tworzenie treści na stronę, blog itp.), sesje fotograficzne, nadzór wydawniczy, współpraca z influencerami i mediami

referencje:

Jagna Knittel | Fundacja „Wszystkie
Mazurki Świata”

Katarzyna Ratajczyk | BioBazar

Joanna Burbridge | Staempfli

“Joanna Jarco jest znakomitą graficzką, oryginalną i doskonale zorientowaną w aktualnych trendach. Świetnie sprawdza się we współpracy – jest komunikatywna, cierpliwa, sympatyczna, umiejąca słuchać, odporna na trudy. Dba o wysoka jakość swojej pracy.”

“Joanna sprawnie projektuje, często wykorzystując swoje zdolności ilustracyjne. Słucha potrzeb danej branży lub komunikacyjnych danego projektu i potrafi przełożyć to na język designu. Poza tym ma świetne poczucie humoru, co sprawia, że przyjemnie się z nią pracuje.”

“Rekomenduję Joannę Jarco do wszelkich projektów związanych z szeroko rozumianym brandingiem. Wyjątkowo wszechstronna, do każdego tematu podchodzi z tą samą pasją. Studia malarstwa i rzeźby na ASP owocują w jej pracy komercyjnej silnymi, wyrazistymi konceptami, a wysoki warsztat pozwala szybko i sprawnie realizować zadania.”

dotychczasowi klienci:

BioBazar
Narodowy Instytut Fryderyka Chopina
Ośrodek Pamięć i Przyszłość
Filharmonia Narodowa
Wydawnictwo In Crudo
Fundacja Wszystkie Mazurki Świata
Instytut Muzyki i Tańca
Narodowe Centrum Kultury
GetBack SA
Mazowiecki Instytut Kultury
Dominikański Ośrodek Liturgiczny
Onet SA

Agrocomplex
American School of Warsaw
Sabur Sp. z o.o.
Szkoła św. Teresy w Podkowie Leśnej
Polska Prowincja Zakonu Kaznodziei
Polska Federacja Banków Żywności
SME Comsulting Partners
SNS Foods Sp. z o.o.
Fundacja Legalna Kultura
Centrum Myśli Jana Pawła II
Stowarzyszenie Muzyka Dawna w Jarosławiu

Instytut Rynku Hotelarskiego
Dzielnica Bemowo m.st. Warszawy
Kancelaria Corpus Iuris
United Nations Global Compact
Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego
APC
Helwett Packard
Wella Polska
Fundacja Technology Partners
Orbis SA
Seiko Optical